ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ:

Впевнені у якості наших радіостанцій, ми надаємо гарантію терміном 12 місяців та гарантуємо відсутність дефектів, пов'язаних із внутрішнім механізмом роботи.
Детальніше

1. Гарантія якості

Рівні контролю якості

  1. 6-етапний контроль на заводах виробників, що виключає потрапляння бракованих радіостанцій на територію України.
  2. Повторна перевірка кожної одиниці обладнання на електронному устаткуванні перед відправкою замовнику.
  3. Тільки товар відповідної якості, який пройшов усі перевірки, надсилається покупцеві.
Гарантія якості
Гарантія якості
Гарантія якості
Гарантія якості

2. Гарантійний талон

Як офіційні представники ми пропонуємо тільки оригінальне сертифіковане радіообладнання та надаємо гарантію на всі радіостанції строком 12 місяців. Офіційна гарантія на рації поширюється на поламання з вини виробника. У разі настання гарантійного випадку увесь комплекс послуг, пов'язаний з ремонтом та транспортуванням товару від покупця і назад, здійснюється безкоштовно.

Гарантійний талон

3. Доставка та оплата

Доставка товару до покупця здійснюється сервісом Нова Пошта. Ви можете оплатити товар при отриманні на поштовому відділенні, попередньо оглянувши його на предмет можливого браку чи пошкоджень. Наша мета – надати Вам якісний товар від виробника за справедливою ціною.

Доставка та оплата

4. Повернення товару

Згідно з Законом України «Про захист прав споживачів» ми готові повернути повну суму покупцеві за придбаний товар або здійснити обмін протягом 14 (чотирнадцяти) днів. Необхідною умовою для повернення або обміну товару є збереження його товарного вигляду й споживчих властивостей та відсутність порушень упаковки, та надання усіх компонентів та документації, що входять у комплект постачання, фабричних брелоків, товарних квитанцій чи накладних — документів, що підтверджують придбання зазначеного товару.

Повернення товару

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Сертифікований сервісний центр компанії АРТ-Т знаходиться у Києві
Ви можете отримати консультацію щодо сервісного обслуговування або ремонту своєї радіостанції за телефоном + 38 044 501 78 88.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Доставка радіообладнання до сервісного центру і назад власнику здійснюється поштовим оператором Нова Пошта. У випадку гарантійного ремонту доставку сплачує наша компанія.