ПРО ART-T

Споживацькі радіостанції від лідерів галузі

В магазині ART-T представлені радіостанції від провідних виробників. Ви можете обрати та купити рацію Motorola, Baofeng, Puxing, Caltta, Agent за своїми потребами: цифрову або аналогову, POC-радіостанцію та придбати необхідні аксесуари.

Детальніше

МІЦНІ, НАДІЙНІ ТА ДОСТУПНІ

ЗАХИЩЕНИЙ КОРПУС
ЗАХИЩЕНИЙ КОРПУС

Радіостанції Caltta, Baofeng, Puxing та Motorola розроблені з урахуванням підвищених експлуатаційних навантажень. Корпус радіостанцій виготовляється з міцного пластику.

СУМІСНІСТЬ З АКСЕСУАРАМИ
СУМІСНІСТЬ З АКСЕСУАРАМИ

Ви можете використовувати радіостанцію для спілкування саму по собі, або розширити можливості зв'язку, обравши необхідні аксесуари у магазині ART-T: затискачі, гарнітури, антени.

ВОДОСТІЙКІСТЬ
ВОДОСІЙКІСТЬ

Радіостанції, розроблені для використання в екстремальних умовах, захищені від впливу води і пилу. Вони зможуть працювати на будівництві, на природі, під час злив та повенів.

ART-T — офіційний дистриб'ютор

ART-T — офіційний дистриб'ютор компаній Motorola, Caltta, Baofeng, Puxing та українського виробника радіостанцій Agent в Україні. Ми співпрацюємо напряму з виробниками, а тому можемо запропонувати своїм замовникам гарантовану якість, підтверджену сертифікатами відповідності. Кожна радіостанція перед продажем неодноразово проходить контроль якості, починаючи від контролю на заводі компанії-виробника, звідки обладнання постачається у Київ.

Сертификати якості

Кожна рація проходить суворий контроль якості: контроль постачання складу після збору рації, комплексна перевірка корпусу рації, перевірка поверхні екрану наявність подряпин, подряпин корпусу, механізм, кнопки, LED, ремінець, застібка, тестування впливом шокеров. Усі радіостанції мають сертифікат якості. Після постачання рацій на територію України відбувається повторний контроль якості перед відправкою покупцю.

Сертифікати відповідності

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Сертифікований сервісний центр компанії АРТ-Т знаходиться у Києві
Ви можете отримати консультацію щодо сервісного обслуговування або ремонту своєї радіостанції за телефоном + 38 044 501 78 88.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Доставка радіообладнання до сервісного центру і назад власнику здійснюється поштовим оператором Нова Пошта. У випадку гарантійного ремонту доставку сплачує наша компанія.